Kto kocha, nie błądzi

zapachy na randkę
Fot. Imaxtree

Pomyłka nie jest błędem, jeśli sprawia przyjemność. To, że wyszło inaczej, niż myślałaś, to nie porażka – ale niespodzianka. Z okazji Walentynek namawiamy: kochaj siebie samą najbardziej na świecie i bądź dla siebie wyrozumiała. Podaruj sobie coś co sprawi Ci radość, nie tylko w Dniu Zakochanych, a na dłużej. Najlepiej perfumy. Ich zapach będzie Cię chronił jak najlepsze miłosne zaklęcie.

Na górze róże

Tom Ford i jego Rose Prick to dziki bukiet odurzających i rzadkich zapachów. Trylogia róży majowej, tureckiej i bułgarskiej – wyrazista i czysta, ciepła i zmysłowa. Ale Ford nie byłby sobą, gdyby trochę nie namieszał. W tej różyczce nagle odzywa się więc pikantny syczuański pieprz i ostro-gorzkawa kurkuma. Finał natomiast jest tak piękny, że aż boli – paczula z karmelem i wanilią pozostawia na skórze niemal fizyczny ślad. I prowokuje do robienia nieprzyzwoitych rzeczy.

Rose Prick, Tom Ford, 1199 zł

KUP

Orientalny dance floor

Les Parfums de Rosine i Ballerina No5 to znowu róża, ale tym razem w słodkiej, niemal kandyzowanej wersji. Mamy tu cukrowe płatki fiołka, orzeźwiające indyjskie figi i skórki mandarynek, pudrowe akcenty heliotropu, puszysty cukier puder. A orientalnego charakteru nadają tym perfumom krople benzoesu, miodowa tonka i nieco suche, drzewne nuty cedru i gwajaka. Wąchasz i zaczynasz tańczyć, niemal bezwiednie.

Ballerina No5, Les Parfums de Rosine, 595 zł

KUP

Aż wiruje w głowie

Kilian uwielbia grać rolę niegrzecznego kusiciela i te perfumy idealnie pomagają w uwodzeniu. Rolling in Love to absolut nasion ambrette i akord mleka migdałowego, ekstatyczna frezja i irys. Do tego trochę słodyczy z fasolki tonka oraz czysty ekstrakt z wanilii. No i nie zapominajmy o tuberozie, to prawdziwy zapachowy oszałamiacz, ale w końcu sama miłość to również przemożny narkotyk.

Rolling in Love, Kilian, 815 zł

KUP

Jesteś cudem

Altaia i Wonder of You to historia najprawdziwszej miłości, dwojga, nie najmłodszych wcale ludzi. Marina i Sebastián nie zamierzają jednak przestawać mówić o radości, jaką daje im stan zakochania i wzajemna bliskość. Ten zapach jest jak miłość, na którą składają się rozliczne emocje, przeżywane każdego dnia. Budują go małe, niedostrzegalne elementy, które przemawiają wprost do serca. Świeży, jak wybrane przez Sebastiána nuty cytrynowe, i czuły jak nuty kwiatowe, wybrane przez Marinę. Zachwycający, jak każdy dzień i każda chwila z ukochaną osobą. Każdemu życzymy takiej miłości.

Wonder of you, Altaia, 770 zł

KUP

Dzika bestia

Last but not least, Nubica od Le Couvent des Minimes. I od razu na przekór skojarzeniom – to w 100% wegański zapach! Jest jak rozgrzana ziemia i zachód słońca nad sawanną. Słodycz tonki, ciepłe, wibrujące nuty paczuli i roziskrzona mandarynka. Iście koci wdzięk. Pobudzi wszystkie zmysły. Idealna propozycja na wieczorne randki.

Nubica, Le Couvent des Minimes, 299 zł

KUP

Najczęściej czytane

Polecane artykuły