Made in Ukraine – makijażyści z Ukrainy

Fot. @chudesasha/ Instagram

Każdego dnia wspieramy tak, jak potrafimy. Dziś dzielimy się z Wami twórczością ukraińskich makijażystów, których warto obserwować. Slava Ukrajini! ?? 

Olya Tokarenko

Olya Tokarenko to makijażystka ze Lwowa, u której znajdziecie makijaże w stylu glamour – wyciągnięte kreski, przepiękne blendowanie i lśniąca skóra. Tutaj liczy się każdy szczegół!

Nastia Redchytss

Nastia pochodzi ze Lwowa i przez wiele lat pracowała w Warszawie. Wszyscy dobrze ją tu znamy i bardzo tęsknimy! Na jej profilu znajdziecie makijaże delikatne i subtelne, a tuż obok nieco edytorialowego szaleństwa. 

Oksana Deneka

Oksana Deneka tworzy delikatne, kobiece looki. Tutaj zobaczycie makijaże w stylu sunkissed glow, nieprzesadzone i podkreślające urodę.

Mariia Samharadze

Mariia pochodzi z Kijowa i tworzy wyjątkowy beauty content. Lubicie krótkie filmiki z makijażem w roli głównej? Właśnie na profilu Marii znajdziecie ich całe mnóstwo.

Ivanna Mamchuk

Ivanna Mamchuk to zdecydowanie artystyczna dusza! Na jej profilu zobaczycie zdjęcia z modowych projektów – od delikatnych makijaży, przez szaleństwo piegów, po brokatowe szaleństwa.

Katya Muaa

Katya to makijażystka z Kijowa. Szukacie inspiracji do kreatywnego makijażu? Musicie do niej zajrzeć! PS. Aktualnie mieszka w Warszawie.

Sasha Chudeeva

Sasha pochodzi z Kijowa, a od jakiegoś czasu także mieszka w Warszawie. Tworzy wyjątkowe, artystyczne, wręcz malarskie prace. Precyzja to jej drugie imię!

Victoria Kalinichenko

Makijażystka i redaktorka beauty, u której znajdziecie całe mnóstwo modowych inspiracji i kosmetycznych poleceń.

Snezhana Konovalova

Snezhana Konovalova pochodzi z Mariupola, a od niedawna jest w Polsce. Pracuje przy projektach modowych i komercyjnych. Na jej profilu znajdziecie delikatne makijaże glow i ciekawe, futurystyczne fryzury.

Najczęściej czytane

Polecane artykuły