Eyelinery nie do zdarcia

Fot. Imaxtree

Wierni przyjaciele każdych emocji. Nie straszne im pot i łzy. Przetrwają każdą temperaturę i pozostaną na swoim miejscu, nawet, kiedy niepohamowanie zaczniesz pocierać oczy ze zmęczenia po ciężkim dniu. Na takich eyelinerach można polegać, więc sięgnij po nie bez mrugnięcia okiem. Sprawdź, które z nich wytrzymają absolutnie wszystko.

Precision Gel Liner, Illamasqua

Uwielbiają go profesjonaliści, kochają i ci, którzy w rysowaniu kreski stawiają swoje pierwsze kroki. Illamasqua stworzyła tak plastyczną formułę, że praca z nią to czysta przyjemność. Całkowicie bezstresowo narysujesz kreskę, poprawisz ją, zetrzesz tu i ówdzie, a gdy liner w końcu zastygnie, nie ruszy się już nigdzie. Długotrwały nie tylko na oku, ale i w słoiczku. Nie wyschnie i zostanie z tobą na bardzo, bardzo, bardzo długo.

Precision Gel Liner, Illamasqua, 21 £

KUP

Tattoo Liner, KVD Beauty

Eyeliner w pisaku w swojej najlepszej odsłonie. Nasycony kolor przepływa lekko przez pędzelek, zupełnie jakby był przedłużeniem ręki. Narysowana nim linia powstaje gładko i przyjemnie, ale zakończyć ją można ostro niczym otrze brzytwy. Jak spisuje się jego trwałość? Nie uznaje półśrodków, więc raz nałożony zostanie na swoim miejscu. Przetrwa cały dzień spędzony na bieganiu po mieście, a później całą noc imprezowania. Bez jakiegokolwiek słowa sprzeciwu.

Tattoo Liner, KVD Beauty, 97 zł

KUP

Colorfix 24-Hour Cream Color, Danessa Myricks

Na tym produkcie możesz polegać jak na swojej najlepszej przyjaciółce. Może nawet nieco bardziej, ponieważ nie odstąpi cię na krok. Raz nałożony, przetrwa absolutnie wszystko. Płynna konsystencja jest bardzo plastyczna, więc możesz kreślić najbardziej skomplikowane linie. Co warto jeszcze wiedzieć? Colorfix występuje w imponującej ilości kolorów, więc porzuć jakiekolwiek ograniczenia i przełam schematy.

Colorfix 24-Hour Cream Color, Danessa Myricks, 18 $

KUP

Konturówka do powiek w żelu, Inglot

Głęboką czerń w odcieniu nocy i niezwodną formułę masz jak w banku. Liner w żelu od Inglot o gęstej kremowej konsystencji rozprowadza się niezwykle łatwo i zastyga do perfekcyjnie trwałej kreski. Nie pęka, nie kruszy się, zdzierży wszystko, nawet najgorsze żarty, przyprawiające o łzy rozpaczy. Pamiętaj tylko, aby dokładnie zakręcać słoiczek. Pozostawiony na pastwę losu szybko wyschnie i popęka.

Konturówka do powiek w żelu, Inglot, 48 zł

KUP

Stay All Day Waterproof Liquid Eye Liner, Stila

Liner w pisaku, który zasługuje na owacje na stojąco. U nas nieco niszowy, za granicą robi furorę i nie ma się absolutnie czym dziwić. Robi dokładnie to, co wskazuje nazwa: zostaje na powiekach przez cały, długi dzień, od aplikacji wczesnym rankiem, do jego zmycia przed pójściem spać. Gdzieś nawet czytałam, że trzymał się trzy dni w ekstremalnych okolicznościach (pogodowych i życiowych). Mimo tego, iż odradzam takie eksperymenty, można być pewnym, że będzie trwał przy nas na dobre i na złe. 

Stay All Day Waterproof Liquid Eye Liner, Stila, 91,20 zł

KUP

Hyper Easy, Maybelline

Długotrwała formuła? Jest! Głęboki odcień czerni? Obecny! Precyzyjna końcówka, żeby malować kreskę jak profesjonalista? W komplecie! Moi Drodzy, jest to jeden z trwalszych eyelinerów, jakie widziały moje oczy i testowały moje dłonie. Używany w różnych warunkach, za każdym razem sprawdzał się na medal!

Hyper Easy, Maybelline, 28 zł

KUP

Najczęściej czytane

Polecane artykuły