Kropka w kropkę

Fot. Imaxtree/ Agencja Free

Tak już jest i kropka. Trendy przychodzą i odchodzą, często w mgnieniu oka. Moda na kropki w makijażu (ale nie tylko) pojawiła się po raz pierwszy dobrych kilka lat temu, a teraz powraca, coraz częściej w kolorowej, szalonej wersji. Jeśli do tej pory nie próbowaliście dodać do swojej makijażowej, czy paznokciowej rutyny odrobiny idealnych, okrąglutkich kropek, teraz jest ten moment! 

Kolorowy zawrót głowy

Jeśli decyzyjność nie należy do Waszych najmocniejszych stron, sięgnijcie po kilka kolorów i namalujcie kropki zarówno na dolnej, jak i górnej powiece. Kilka nad brwiami? Kilka na kościach policzkowych? Kropkowane szaleństwo! Taki makijaż stworzycie z łatwością dzięki kolorowej palecie UV Taffiex Hydra FX od SUVA Beauty

Paleta UV Taffies Hydra FX, Suva, 139 zł

KUP

Lśniące kropki

Dla tych, którym daleko do precyzji, jest bardzo proste rozwiązanie. Lśniące kropeczki we wszystkich kolorach tęczy znajdziecie w ofercie ozdób do paznokci. Maleńkie, lekkie i idealnie wycięte drobinki przykleicie bez problemu na produkt taki, jak Glitter Glue od NYX Professional.

Ozdoba do paznokci, My Funny Dots Sunrise – kropki, My Laq, 9,99 zł

KUP

Klej do brokatu, Glitter Glue, NYX Professional 39,99 zł

KUP

Kropki w załamaniu powieki

Ten look to nowoczesne spojrzenie na makijaż z lat 60. Zamiast podkreślać załamanie powieki ciągłą, lekko wygiętą linią, kształt stwarzają tutaj kropki, większe, im bliżej tęczówki. Precyzyjne kształty można wyrysować odpowiednio zaostrzonym eyelinerem, takim jak They’re Real! Xtreme Precision Liner od Benefit.

Eyeliner They’re Real! Xtreme Precision Liner, Benefit, 129 zł

KUP

Kropkowany minimalizm

Kropki w gromadzie nie przypadły Wam do gustu? Spróbujcie ich jako dodatku do graficznego, kociego makijażu oka. Jedna kropka w wewnętrznym kąciku oka, druga na dolnej powiece. Taki look stworzycie błyskawicznie, dzięki specjalnemu eyelinerowi do rysowania kropek od marki 3INA. Precyzyjna, kulista końcówka sprawi, że kropeczki do każdego makijażu dodacie w kilka sekund.

Eyeliner do rysowania kropek, 3INA, 72 zł

KUP

Po jednej kropce

Jeśli w kwestii stylizacji paznokci jesteście minimalistami, zdecydujcie się na jedną kropkę na każdym paznokciu. Do tego lśniąca, gładka, bezbarwna płytka i już! Żeby ułatwić sobie malowanie, sięgnijcie po specjalne narzędzie – Dotting Tool od Semilac.

Narzędzie do rysowania kropek Dotting Tool, Semilac, 26,99 zł

KUP

Kropki instant

Jeśli nie lubicie bawić się w precyzyjną aplikację lakieru, jest na to proste rozwiązanie. Odpowiedni lakier zrobi za Was całą pracę! Wybierzcie jeden z lakierów hybrydowych z okrągłymi, iskrzącymi się kropkami z kolekcji Crazy In Dots od NeoNail. W przezroczystym lakierze zatopiono kwintesencję kropkowanej, lśniącej mody.

Lakier hybrydowy Crazy In Dots, NeoNail, 36 zł

KUP

Najczęściej czytane

Polecane artykuły