5 drogeryjnych filtrów przeciwsłonecznych dostępnych cały rok!

Fot. Imaxtree/ Agencja Free

Krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50 Just, Revox

Ten produkt na pewno kojarzycie z Instagrama – dzięki niskiej cenie i wygodzie użytkowania stał się prawdziwym hitem. Dzięki kompozycji filtrów organicznych oferuje szerokopasmową ochronę i dobry efekt kosmetyczny. Jest nim lekko świetliste, nietłuste wykończenie i absolutny brak bielenia. Często jest przeceniony nawet do zawrotnej ceny 20,99! Jeśli zobaczycie go na półce, to bierzcie bez wahania – za tę cenę warto zaryzykować, a do tego często bywa wyprzedany. 

Krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50 Just, Revox, 34,99 zł

KUP

Fluid ochronny do twarzy UVMune 400 Invisible Fluid, La Roche-Posay

Fluid ochronny do twarzy Invisible Fluid SPF50+, La Roche-Posay, 87,99 zł

KUP

Krem nawilżający UVMune 400 Hydrating Cream, La Roche-Posay

Moje dotychczas ulubione filtry drogeryjne, prosto z francuskich marek aptecznych. Są reformulacjami znanych i od dawna lubianych produktów wzbogaconymi o nowy filtr Mexoryl 400, który chroni przed szerszym spektrum UVA niż filtry dotychczas stosowane. Bezzapachowe, eleganckie kosmetycznie, oraz wtapiające się w skórę bez problemów. Na przecenach do dostania za ok. 50-60 zł. Invisible Fluid jest lekki i przeznaczony bardziej dla osób preferujących satynowe wykończenie o skórach od suchych aż do lekko tłustych. Hydrating Cream będzie odpowiedni dla tych konsumentów o skórach bardziej suchych, które do tego lubią efekt glow. Uwaga – moja skóra dobrze znosi mocno alkoholowe produkty, ale jeśli Wasze skóry mają z takimi problem to nie są produkty dla Was. W obu mocno wyczuwalny jest zapach alkoholu.

Krem nawilżający UVMune 400 SPF50+, La Roche-Posay, 78,77 zł

KUP

Ochronny żel Bright Boost SPF30, Neutrogena

Ten produkt ma współczynnik ochrony na poziomie SPF30, więc używam go tylko w domu. Ciekawą sprawą jest tutaj dodatek składników pielęgnacyjnych pomagających wyrównać koloryt skóry – dzięki temu możemy wspierać działanie innych kosmetyków przeciwpigmentacyjnych i kuracji przeciw przebarwieniom. Wykończenie to bardzo intensywny glow, ale w domu nie przeszkadza mi to. Na promocjach do dostania za ok. 40 zł. 

Ochronny żel Bright Boost SPF30, Neutrogena, 61,99 zł

KUP

Ochronny krem do twarzy SPF50, Eeny Meeny

Ten produkt polskiej marki Eeny Meeny można od niedawna znaleźć w jednej z czołowych sieci drogerii, więc rzutem na taśmę łapie się do zestawienia filtrów drogeryjnych. Jest to hybrydowy, organiczno-mineralny krem przeciwsłoneczny z kilkoma dodatkowymi składnikami o działaniu łagodzącym, antyoksydacyjnym i nawilżającym. Są dostępne dwie wersje – z pigmentem i bez. Na promocjach do dostania za ok. 60 zł. Wersja z pigmentem pomimo początkowego smużenia (lepiej go wklepywać po wstępnym roztarciu) jest przyjemna, ale osobom z zarostem zalecam ostrożność, bo pigment lubi się na nim osadzać, szczególnie przy reaplikacji

Ochronny krem do twarzy SPF50, Eeny Meeny, 99 zł

KUP

Najczęściej czytane

Polecane artykuły