Made in Ukraine – fryzjerzy i styliści fryzur z Ukrainy

Fot. Imaxtree/ Agencja Free

Każdego dnia wspieramy tak, jak potrafimy. Dziś dzielimy się z Wami twórczością ukraińskich fryzjerów i stylistów fryzur, których warto obserwować. Slava Ukrajini! ?? 

@nataliaprotss

Natalia Prots pochodzi ze Lwowa. Tworzy ekstremalnie naturalne koloryzacje i warstwowe, wielowymiarowe cięcia. Znajdziecie tutaj inspiracje na niepowtarzalny blond, jak i na miedziane, lśniące pasma.

@8ictoris

Victoria tworzy przepiękne fryzury na potrzeby sesji zdjęciowych. Na jej profilu zobaczycie zarówno fale w stylu glamour jak i modowe wet looki.

@mary.tsyhylyk

Mary Tsyhylyk to pochodząca z Ukrainy stylistka fryzur, która tworzy przepiękne, naturalne fryzury. W maju czesała podczas festiwalu filmowego w Cannes. 

@atonhair

Anton to prawdziwy włosowy ekspert. Na jego profilu znajdziecie ogrom wiedzy technicznej, głównie związanej ze strzyżeniami.

@viktoriyavradii

Jeśli kochacie kolorowe, ekscentryczne fryzury prosto okładek fryzjerskich katalogów musicie zaobserwować profil @viktoriyavradii. Znajdziecie tutaj precyzyjne, wielobarwne looki i wyjątkowe formy strzyżeń. 

@_loveyourhair_

Lera @__loveyourhair__ to fryzjerka z Odessy, a której profilu znajdziecie przepiękne stylizacje fryzur uwiecznione na czarno-białych fotografiach – fale, loki, kucyki i wiele więcej. 

Najczęściej czytane

Polecane artykuły