Nasze odkrycie: najlepszy suchy szampon ever!

Fot. Imaxtree/ Agencja Free

W 1971 roku miało miejsce wiekopomne odkrycie, o którym zdecydowanie za mało się mówi! Otóż właśnie wtedy we Francji wynaleziono suchy szampon! Produkt, który codziennie ratuje według moich prywatnych szacunków 6,5 mln randek, 6,9 mln spotkań biznesowych oraz 423 mln bad hair day (oczywiście te dane nie są poparte absolutnie żadnymi badaniami – tak, zmyśliłam je, ale bardzo w nie wierzę!). Jestem wielką fanką tej kategorii od dawna, bo jest to produkt będący prawdziwym „kołem ratunkowym”.

Authentic Beauty Concept Dry Shampoo – suchy szampon do włosów

Moim zdaniem żaden (!) z drogeryjnych konkurentów nie może się równać z suchym szamponem od Authentic Beauty Concept, który odkryłam jakiś rok temu. Przysięgam, że to jest inny poziom wydajności, skuteczności i subtelności. Bez białej chmury wokół twojej głowy, bez szronu na czole, bez duszącego zapachu i sztucznego łupieżu na czarnym T-shircie. Jak wszystkie produkty z tej marki, które do tej pory testowałam – po prostu pełna profeska. Za działanie absorpcyjne odpowiada biodegradowalna skrobia ryżowa. Włosy są naturalne i podatne na układanie. Jest niezawodny. 

Jeżeli nie chcecie mi wierzyć na słowo, zanim zainwestujecie w duże opakowanie, warto sięgnąć po poręczne 100 ml, które można dostać na promocji za niecałe 40 zł. Ostrzegam jednak, że po pierwszym użyciu – życie już nigdy nie będzie takie samo. Przynajmniej u mnie powrót do drogeryjnych suchych szamponów nie jest już możliwy. 

Co więcej, nie tylko odświeża włosy, ale jest rewelacyjny do układania i nadawania im objętości. Ten PRO TIP sprzedał mi mój kolega redakcyjny – stylista fryzur Adrian Własiuk (dziękuję!!!). Moje włosy są bardzo długie i ciężkie, dlatego zwalczenie przyklapu, to jedno z największych wyzwań i niewiele produktów sobie z tym radzi. I wtedy wchodzi Authentic Beauty Concept Dry Shampoo cały na biało – dosłownie ☺

Tak jak wszystkie produkty Authentic Beauty Concept – jest bezpieczny dla koloru, zatwierdzony przez PETA i w 100% cruelty-free. Szampon nie zawiera mikroplastiku, oleju mineralnego, parabenów, siarczanów SLS/SLES i silikonów. Jest także odpowiedni dla wegan (jest zarejestrowany w Vegan Society).

Dry Shampoo, Authentic Beauty Concept, 143 zł

KUP

Najczęściej czytane

Polecane artykuły