Manicure – trendy karnawałowe

trendy w manicure
Fot. Imaxtree

Co króluje w mani podczas karnawału 2020, opowiedzą Wam jedne z najbardziej utalentowanych manicurzystek jakie znamy. Dziewczyny prowadzą modny Nailed It, podbijają największe pokazy mody w Nowym Jorku i pracują przy najlepszych sesjach zdjęciowych. Kim są?

Kate – Katarzyna na co dzień, razem z Olgą tworzy Nailed It. Najbardziej pożądana manicurzystka w stolicy, która potrafi zmalować Mona Lisę na paznokciach.
Śledzi światowe trendy i sukcesywnie wprowadza je do salonu. Odpowiada za social media Nailed It i jest pomysłodawczynią kanału na Youtube, dedykowanego manicure – Besties.

i

Olga – Za sukcesem Nailed It stoi Olga Urbowicz, która 7 lat temu postanowiła otworzyć salon manicure inny niż wszystkie. 17 lat doświadczenia w branży i determinacja pozwoliły jej stworzyć jedno z najpopularniejszych miejsc w Warszawie, które doczekało się już kolejnych lokalizacji w Polsce, w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach oraz Częstochowie.

Jaki manicure będzie modny w karnawale 2020?

Będą królować będą skrajności. Od awangardowego frencza, przez krótkie, ale wyraźne wzory, landrynki, aż po czysty, kryształowy, transparentny splendor. W karnawale chodzi o zabawę, dlatego nie ma tutaj hamulca. Wybrałyśmy dla Was to, co naszym zdaniem na początku nowej dekady zwróci uwagę, a przy okazji świetnie dopełni Wasze stylizacje.

Hitem początku 2020 roku będą:

Nowoczesny minimalizm

Pazy, które na pierwszy rzut oka są dosyć niewinne, ale przy bliższym poznaniu dostrzeżesz w nich „to coś”. Świetnie sprawdzą się dla tych, którzy mimo karnawałowych szaleństw, muszą jednak zawitać czasem w pracy. Dużo tego typu inspiracji możemy zaczerpnąć u światowej klasy manicurzystki, Betiny R. Goldenstein. Jej minimalizm, niepowtarzalny w swojej prostocie, nigdy nie jest nudny i na pewno królować będzie przy odważnych kreacjach.

Awangarda

Awangarda… każda dekada to kocha! Dlatego dostrzeżemy ją w najbardziej znanym klasyku czyli ukochanym, ponadczasowym frenczu. Tylko tym razem z nutką zabawy. Przesunięty trochę na bok, graficzny, kolorowy, czarny, brokatowy, holograficzny – ale nadal frencz. Ta stylizacja paznokci również świetnie sprawdzi się dla tych, które nie mogą w swojej branży pokazywać się w ekstrawaganckim manicure.

Intensywny kontrast

Nie lubisz długich paznokci, nie radzisz sobie z nimi, więc najlepiej, żeby były ścięte do zera? Nie ma żadnego problemu, też możemy zaszaleć. Często mówicie, że krótkim paznokciom wzorki nie przystoją. Nic bardziej mylnego. Postaw na kolor i intensywność! Wyraziste odcienie, a do tego mocno kontrastujące wzory, to coś absolutnie pięknego! Do tego mała czarna i dodatki nie są już potrzebne. Biżuterią i dodatkiem będą Twoje paznokcie!

Błysk

Zawsze w cenie. Szczególnie w czasie karnawału. Brokat, błysk i świecidełka – to opcja zdecydowanie dla tych z Was, które lubią się wyróżnić i zabłyszczeć w tłumie. Dosłownie! Ręczymy, że dodatkowe akcesoria możecie na chwilę schować do szuflady i o nich zapomnieć. Mocne brokaty, a najlepiej kilka na raz, do tego świecące kryształki i kolczyki. Paznokcie biżuteria, paznokcie broszki – to do nich właśnie należy ten czas!

Podwójnie

Na parkietach królują duety! Wybierz swoje dwa ukochane kolory (w Nailed it to zdecydowanie róż i czerwień) i  tym razem zaczerpnij z egzotycznych inspiracji. Printy zwierzęce chyba nigdy nie wyjdą z mody, zatem idąc za ciosem – bawmy się kolorami. Dlaczego zebra nie może być zielono – filetowa, a lampart niebiesko – żółty?

Egzotyka

Tym razem dorzucamy kapkę Azji do naszych wzorów. Chińskie smoki, azjatyckie wzory, wszystkie bardzo graficzne i 'rozkładające się’ przez kilka paznokci! To jest totalnie to! Tylko dla fanek mocnych wrażeń – ale jak to mówią, do odważnych świat należy.

Mono Kolor

Bo dostajesz szału, gdy tylko coś więcej dzieje się na paznokciach? Pamiętaj, że piękny czysty, zdrowy i dobrze wykonany manicure zawsze się obroni. Bądź w tym wszystkim sobą! Jeśli mono kolor, to tym sezonie zdecydowanie polecamy róże, i fiolety.

Najczęściej czytane

Polecane artykuły