TOP 5: Kolory paznokci na zimę

Fot. Imaxtree/ Agencja Free

Nie da się ukryć, że zima nadeszła i zostanie z nami jeszcze przez kilka miesięcy. Czas zmienić garderobę na cieplejszą, krem na ten bardziej treściwy i chroniący przed mrozem, a paznokcie na odpowiadające śnieżnej aurze. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na zimowe stylizacje paznokci, ten artykuł jest dla Was. Przedstawiamy w nim wybór najmodniejszych, zimowych odcieni lakierów do paznokci, w które warto zaopatrzyć się w najbliższych chłodnych miesiącach.

Metaliczna zieleń

Na czas przedświąteczny warto wybrać przyciągającą wzrok, metaliczną zieleń, delikatnie mieniącą się w świetle, soczystą i szlachetną. Sprawdzi się idealnie, jako ciekawy akcent do czarnej, eleganckiej sukienki i podkreśli blask złotej lub srebrnej biżuterii na dłoniach. 

Lakier do paznokci 801 Dressed to excess, Essie, 49 zł

KUP

Lakier do paznokci, Make Rainbows, OPI, 75 zł

KUP

Mleczny róż

Tej zimy do łask wraca również klasyczny, mleczny róż, który pokrywa płytkę cienką warstwą i daje efekt subtelnych, zadbanych paznokci. Taki odcień sprawdzi się zarówno przy krótszej, jak i dłuższej płytce i będzie eleganckim dopełnieniem każdej zimowej stylizacji. 

Lakier do paznokci 13 Mademoiselle, Essie, 42 zł

KUP

Profesjonalny lakier do paznokci Love is in the Bare, OPI, 99 zł

KUP

Brązowy nude

Jeśli nie przepadacie za różowymi tonami, a chcecie tej zimy postawić na modny odcień paznokci, sięgnijcie po nieoczywisty, ciepły brąz. Manicure inspirowany odcieniem gorącej kawy chai latte będzie idealnym wyborem na co dzień, także do pracy. 

Lakier do paznokci Trailblazer, Orly, 49 zł

KUP

Lakier do paznokci Pure Teak, Neo Nail, 18,99 zł

KUP

Mroźny błękit 

Wiosną królowały intensywne, morskie błękity. Zimą niebieskości powracają w mroźnej, bardzo jasnej wersji. Jeszcze lepiej ten odcień będzie się prezentował w matowym wykończeniu. 

Lakier do paznokci Antelope Valley, Death Valley Nails, 12$

KUP

Lakier do paznokci Gelly Hi Shine, Barry M, 24 zł

KUP

Ciemna zieleń

Nie przepadacie za intensywnymi, nasyconymi kolorami i wolicie coś zdecydowanie bardziej nieoczywistego i tajemniczego? Wybierzcie bardzo ciemną zieleń, która na pierwszy rzut oka wydaje się czernią, a w odpowiednim świetle nabiera szmaragdowej, zielonej mocy.

Lakier do paznokci My Walking Lisbona, MYLAQ, 12,99 zł

KUP

Lakier do paznokci Super chill, Kia Charlotta, 59 zł

KUP

Najczęściej czytane

Polecane artykuły